Potřebujete převést data z Excelu do databáze? Vytvářet evidence, plánovat výrobu, zobrazit grafy? Vytvoříme Vám webovou aplikaci na míru nebo můžete využít jedno z našich hotových řešení.

Nemáte dostatek vlastních odborníků pro správu svých produktů a aplikací? Svěřte je do našich rukou a řešte své potřeby pouhým napsáním mailu či zvednutím telefonu.

Jsme lídry českého trhu v technologii Oracle APEX. Podporujeme komunitu apexových nadšenců a vývojářů, sdílíme své poznatky a know-how. Zeptejte se nás, poradíme Vám.

Chcete se dozvědět více o Oracle APEX, JavaScriptu nebo PL/SQL a učit se od těch nejlepších v oboru? Přihlašte se na školení (nejen) pro vývojáře, softwarové architekty ad.

Kouzlo

Podívejte se, jak se dá vytvořit apka za pár minut

E-book zdarma

Buďte chytří při vytváření aplikací

APEX je nástroj, který umožňuje vytvářet webové aplikace nad Oracle Databázi rychle, efektivně, bezpečně a spolehlivě. Rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti a věnujeme Vám cenné rady, které se Vám mohou hodit při vývoji webových aplikací.

 • Architektura model-view-controller

 • Logiku zobrazení přesuňte do APEXu

 • Nepoužívejte HTML v SQL

 • Anonymní PL/SQL bloky v DB

 • Využívejte statistiky

 • … a mnohem více

ZÍSKAT

Případové studie

Webové aplikace z reálného života

Ohlasy klientů

Vybrané reference

 • Hledali jsme spolehlivý nástroj na podporu implementace výrobního systému. Ve společnosti APEX solutions jsme našli partnera, který se nepodílel pouze na samotném vývoji, ale hlavně propracovaným systémem školení. Ta jsou obsahově pestrá s velkým prostorem pro individuální dotazy.

  Antonín Svobodník IT Process Engineer, Sametex s.r.o.
 • Na školení s Kamilem Schvarczem zažijete pocit, že někdo problematice opravdu rozumí a snaží se vám předat skutečné know how. Ve dvou dnech jsem o APEXu získal zkušenosti a znalosti koncentrované z mnohaleté práce, které významně akcelerovali naše projekty.

  Otakar Král Specialista data mining, ČEZ Prodej, a.s.
 • Naše dynamická a rostoucí firma potřebovala najít řešení pro správu interních procesů při organizování mezinárodních B2B konferencí. V APEX Solutions jsme našli partnera, který nám přinesl platformu, která vyhovuje našim požadavkům.

  Martin Vaľovský CEO, Flemming Europe