15. Únor 2022

5 důvodů, proč je Oracle APEX nejlepší byznys platforma

Oracle APEX je celosvětově nejoblíbenější nízko kódová (low-code) podniková platforma, která vám umožňuje vytvářet a nasazovat škálovatelné a zabezpečené aplikace kdekoliv. S APEX můžete vytvářet desktopové i mobilní webové aplikace.

Mnoho společností používá Oracle APEX k vytváření výkonných, stabilních a bohatých aplikací. Oracle APEX poskytuje vývojářům jednoduché metody pro vytváření aplikací, které se vyznačují nejmodernější funkčností, výkonem a uživatelskou zkušeností. Z tohoto důvodu je Oracle APEX navržen tak, aby snížil složitost vývoje a nasazení podnikových aplikací. V tomto článku vám dáme 5 důvodů, proč je APEX nejlepší pro vývoj podnikových aplikací.

1. Odstranění složitosti
Oracle APEX usnadňuje vývoj a nasazení aplikací na všech úrovních. V důsledku toho získáte platformu, která je jednodušší, rychlejší, lehčí a levnější než alternativní platforma.
Aplikační objekty a relační objekty jsou odděleny APEXem. APEX eliminuje složitost vysoké dostupnosti a obnovy po havárii.

2. Jednoduchý vývoj
Oracle APEX Application Builder, který používá rozhraní založené na prohlížeči, aby vás provedl tvorbou aplikace, se snadno učí a snadno se používá. Výkonné komponenty Oracle APEX vám umožňují přidat do vašich aplikací funkce na vysoké úrovni.

3. Výkonný a osvědčený
Oracle APEX lze použít k vytváření aplikací pro všechna odvětví – od nejjednodušších aplikací až po ty kritické, které denně používají desítky tisíc uživatelů. Elegantní architektura Oracle APEX se již léta používá v tisících aplikací po celém světě.

4. Bezpečně a bezpečně
Aplikační platforma Oracle APEX vytváří webové aplikace, které jsou připraveny k použití. Díky neustále se měnícím webovým standardům, rostoucím bezpečnostním standardům a vynalézavým hackerům udržuje APEX vaše aplikace v bezpečí.

5. Přenosný
Jakákoliv databáze Oracle může provozovat Oracle APEX v jakémkoliv prostředí, ať už je to Oracle Cloud, on-premise nebo na jakékoli jiné platformě, která podporuje databázi Oracle. Své aplikace Oracle APEX můžete také snadno nasadit na jakoukoliv platformu.