Apex Day 3.0

Regionální konference Oracle Apex pro každého

 

Vítáme Vás na oficiálních stránkách konference APEX day 3.0

S radostí Vám oznamujeme další ročník naší úspěšné konference APEX day 3.0 s podtitulem „Buďte inovativní“ , která se letos uskuteční v Praze dne 26.10.2023.

Naše první konference s názvem „Buďte chytří, vyvíjejte v APEXu“ v roce 2015 byla ohromným úspěchem, které se zúčastnilo asi 60 lidí, a na které přednášelo 12 předních odborníků z České republiky i zahraničí. Druhý ročník APEX day 2.0 s podtitulem „Buďte efektivní“ v roce 2016 zvýšil laťku na 80 účastníků.

APEX day 3.0 je konference zaměřená na Apex technologie, která nabízí příležitost setkat se s odborníky a získat nejnovější informace a trendy z této oblasti. Konference se koná ve spolupráci se společností Oracle, za kterou vystoupí Piotr Kurzynoga a Ronny Weiss jako speciální hosté konference. Tématem budou novinky v oblasti Apexu, kde mimo jiné také budou představeny nejnovější trendy spojené s templates components a možnosti nasazení APEXu s umělou inteligencí (AI). Během konference se můžete těšit na řadu dalších zajímavých přednášek od odborníků v oblasti vývoje na Apex platformě, a také na OPEN mic s Ronny WeissemProto si neváhejte připravit nějaké dotazy.

Neváhejte tedy a zaregistrujte se na Apex Day 3.0 ještě dnes a připojte se k ostatním profesionálům, kteří sdílejí vášeň pro Apex technologie.

Těšíme se na Vás na APEX day 3.0 v roce 2023!

 

Registrace

 

Rezervujte si místo na konferenci ještě dnes

 

Program konference

Obsah-konference

Přednášející

Všichni naši přednášející jsou špičkoví odborníci ve svém oboru. Další přednášející pro APEX day 3.0 budou zveřejněni postupně v druhé polovině roku 2023.

 • Ing. Kamil Schvarcz

  CEO APEX solutions 25 let zkušeností s web technologiemi a databázemi jako Developer a Architekt

 • Piotr Kurzynoga

  Hlavní specialista na vývoj dat v Oracle s důrazem na APEX, Autonomous DB, API integrace a architektury složitých řešení.

 • Ronny Weiss

  Vývojář v týmu Oracle APEX Development s důrazem na položky, interaktivní mřížku a šablonu z roku 2021 a webové komponenty.

 • Adam Brentner

  Vedoucí vývoje v APEX Solutions s 10 letou praxí v technologiích Oracle APEX a Oracle DB.

 • René Santoris

  Senior PL/SQL developer v APEX Solutions. Má 5 letou zkušenost v Oracle DB a Oracle Apex v oblasti vývoje v bankovnictví a průmyslu.

 • Vladimír Opolský
  IT programátor databázového týmu v ČSOB a.s. s 6 lety zkušeností s vývojem Oracle PL/SQL a Oracle APEX aplikací.

 

Pořadatel

Již od roku 2007 zefektivňujeme a zjednodušujeme podnikání našich zákazníků. Nahrazujeme manuální a zdlouhavé procesy na míru vytvořenými aplikacemi, které šetří provozní náklady a zvyšují efektivitu. To vše agilně, rychle, v low-code.

 

 • APEX solutions s. r. o.

  Zahradníčkova 1127/20 Praha 5, Česko

  Telefon: (+420) 212 241 855

  IČO: 278 89 181 DIČ: CZ27889181

Mediální partneři

 

Hotel Golf Praha


Hotel Golf je umístěn uprostřed přírodního parku v Praze 5 nedaleko centra města. Nabízí moderní design, wellness & fitness.

Sponsors

All this wouldn't be possible, without our Sponsors and Partners. Thank you! Want to become a Sponsor, too? Check out our Sponsor Packages and get in touch.

 • Apex
 • Sponzor
 • Sponzor 2

Friendly Supporters

A special and big Thank You! goes out to these Oracle Usergroups. They are an important part of the Oracle Community and share a wealth of knowledge. We hope to do our part to also engage the community and share APEX knowledge.