Konference APEX Day 1.0

17. 9. 2015, Praha

Na podzim 2015 proběhl první ročník APEX Day 1.0 s podtitulem „Buďte chytří, vyvíjejte v APEXu“, jenž byl věnován setkání manažerů, vývojářů a nadšenců do technologie ORACLE APEX. První akce se zúčastnilo cca 70 lidí, kterým přednášelo 12 předních odborníků z Čech i zahraničí pod záštitou Patricka Wolfa z vývojového týmu z APEXu z ORACLU. Prezentována zde byla témata ze třech různých oblastí – novinky v APEX 5.0, APEX v ORACLE Cloudu a praktické zkušenosti s APEXem.

Hlavní řečníci

Kamil je zakladatelem společnosti APEX solutions, je zapojen do APEXové komunity v Čechách a na Slovensku a spolupracuje s vývojovým týmem APEXu v Oracle. Participuje na projektu apex-translate.com, který sdružuje překlady APEXu.

Jules je v Oracle od roku 1997, kde prošel několika technickými i obchodními pozicemi. Dnes se věnuje rozvoji APEXu v Oracle cloudu na pozici Pre-sales pro region EMEA. Je autorem populárního workshopu o vývoji v APEXu v cloudu.

Patrik pracuje v Oracle od roku 2012 na pozici Senior konzultanta. Databázi Oracle se věnuje už od svého kariérního začátku. Rovněž působil v ČSOB na pozici Oracle Team leadera.

Program

Prezentace ke stažení

Kdy bude další APEX Day?

Vložte svůj e-mail, dáme Vám vědět.