Konference APEX Day 2.0

2. 11. 2016, Praha

Dne 2 .11. 2016 se v Praze konala další mezinárodní konference APEX Day 2.0 v hotelu Alpin Avion. Novinkou byla organizace dvou paralelních programů věnovaných vývoji v APEXu i možnostem Oracle databáze. Mezi prezentujícími byli klíčoví zaměstnanci APEX solutions, vývojáři a představitelé lokálních firem, zahraniční prezentátoři a vývojáři APEXu z týmu Oracle. Konferenci zahájil Josef Švenda – GM Oracle Czech. V rámci konference se realizovalo 11 APEX přednášek, 6 přednášek Oracle DB, PL/SQL i SQL a workshopy s key speakery. Konference se zůčastnilo více než 70 managerů, vývojářů a příznivců technologií ORACLE APEX a PL/SQL. 

Řečníci

Kamil je zakladatelem společnosti APEX solutions, je zapojen do APEXové komunity v Čechách a na Slovensku a spolupracuje s vývojovým týmem APEXu v Oracle. Participuje na projektu apex-translate.com, který sdružuje překlady APEXu.

Michal je zakladatelem společnosti Terama Consulting, která se specializuje na konzultační služby v oblasti databází. S Oracle pracuje od roku 2003 a jeho hlavním zaměřením je SQL a PL/SQL tuning. Věnuje se také lektorské činnosti.

Jules je v Oracle od roku 1997, kde prošel několika technickými i obchodními pozicemi. Dnes se věnuje rozvoji APEXu v Oracle cloudu na pozici Pre-sales pro region EMEA. Je autorem populárního workshopu o vývoji v APEXu v cloudu.

Adam pracuje jako senior vývojař a konzultant APEXu ve společnosti APEX solutions. Jeho hlavními přednostmi jsou vytrvalost, cílevědomost a profesionální přístup k řešení problémů. Jeho hlavní výhodou je rozsáhlá znalost programovacích jazyků a nástrojů.

Jozef je certifikovaný APEX developer ve společnosti APEX solutions. S APEXem pracuje od roku 2010 a má bohaté zkušenosti s vývojem. Jozef je zkušený je autorem několika zajímavých APEXových pluginů. Svou kariéru začínal ve společnosti CSC v Bratislavě a Linci. 

Patrik pracuje v Oracle od roku 2012 na pozici Senior konzultanta. Databázi Oracle se věnuje už od svého kariérního začátku. Rovněž působil v ČSOB na pozici Oracle Team leadera.

Program

Prezentace ke stažení

Fotogalerie

Kdy bude další APEX Day?

Vložte svůj e-mail, dáme Vám vědět.