O nás

Víme, že na rychlosti dnes záleží

Baví nás věci zjednodušovat díky digitálním technologiím.

Domů

Od roku 2007 vyvíjíme webové aplikace, které zjednodušují a zefektivňují našim klientům firemní procesy.  Baví nás měnit manuální a zdlouhavé činnosti na několikavteřinové automatické transakce. Baví nás výsledek, kdy vidíme, že je klient najednou rychlejší a efektivnější.

Albert Česká republika, s.r.o.

Už od roku 2018 je APEX solutions naším partnerem pro digitalizaci procesů a modernizaci našich starších aplikací. Za tu dobu jsme spolu zrealizovali několik projektů a stále pokračujeme. Na naší spolupráci oceňuji hlavně znalost technologie, velkou flexibilitu a rychlost.
Petra Končel, Project Manager, Albert Česká Republika

Máme za sebou stovky větších i menších projektů v nejrůznějších odvětvích a zemích. Naše aplikace denně využívají klienti jako Albert, TESCO, Česká národní banka, NN, Generali nebo Česká pojišťovna.

V našem týmu najdete aplikační developery, projektové inženýry nebo analytiky. Všichni jsme připravení s vámi analyzovat vaši situaci, navrhnout nejvhodnější řešení a následně ho vyvinout.

Vztah s klientem je pro nás stěžejním bodem našeho snažení. Chceme, abyste měli pocit, že je o váš projekt dobře postaráno. Agilita je to, co nás charakterizuje. Jsme agilní v komunikaci, při navrhování řešení a především agilní ve vývoji. Víme, že na rychlosti dnes záleží.

13232
Vypitých káv za rok
2007
Začátek našeho působení
459
Služební cesty za klienty